Naujienos fiber_new
Foto
Dovydas M-tis
Sukurtos naujienos, pokalbiai ir nuotraukų albumai. :) Norint dalyvauti pokalbiuose būtina registracija, užsiregistruoti galite spustelėje pokalbių nuoroda arba iconėle. :clap: Gerų naujų pažinčių jums linki smsiuko komanda. :inlove:
2020-12-01 - 00:06
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 271803 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 43128 parodymų.
Taisyklės wysiwyg
1. Administracija neatsako už skelbimų informacijos ir turinio tikslumą.
2. Skelbimo tekste draudžiama palikti nuorodas į svetaines, elektroninius paštus, telefonų numerius - šiuos duomenis galite įvesti tik specialiai tam skirtuose laukuose.
3. Skelbimuose negali būti informacijos, draudžiamos ar prieštaraujančios dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams.
4. Skelbimų autoriai yra atsakingi už savo skelbimų turinį.
5. Nuotraukose negali būti pornografinio ar erotinio turinio.
Talpinant draudžiamą ar prieštaraujantį dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams turinį skelbimo talpintojas atsako už savo veiksmus ir jo duomenys gali būti perduoti atitinkamom institucijom.
Draugaukime facebook'e facebook
Horoskopai horizontal_split
Avinas
Intuityviai pajusite, koks darbas jums tinkamas, ko karjeroje jums reikia siekti ir kaip. Nebijokite pasikliauti tėvų arba bendradarbių nuomone, net jei dabar ji atrodys kvaila, nepriimtina.
Tauras
Šaunių pasiūlymų bei draugiškos pagalbos metas. Verta tikėti savimi, optimistiškai pasvajoti apie ateitį. Tai geras laikas aktyviai tvarkyti reikalus, nors radikalių sprendimų priėmimo geriau vengti arba atidėti rytdienai.
Dvyniai
Tiesiog gyvenkite, jauskite. Nedirbkite, patinginiaukite. Galite išgirsti, suprasti svarbius dalykus, apie kuriuos anksčiau nepagalvojote, net atskleisti paslaptį.
Vėžys
Dabar daug kas priklauso nuo jūsų valios! Tik tarkite žodį, tik paspauskite ranką tam, kam reikia, ir Sezamas atsidarys... Intuicija jums padės rasti kelią į net labai užsispyrusio ar priešiško žmogaus širdį bei protą.
Liūtas
Nurimstate, atgaunate jėgas. Šiandien jūsų intuicija tampa aiškiaregiška sprendžiant materialias, finansines problemas, tad pasikliaukite ja.
Mergelė
Gerų sumanymų metas. Tik venkite paviršutiniškumo vertindami situaciją, išgirstas naujienas: dabar iliuzijų metas, kai per daug sureikšminame tai, kas neperspektyvu, ir praleidžiame, neįvertiname to, kas naudinga.
Svarstyklės
Neužsiimkite atsakingų reikalų tvarkymu. Neskubėkite, jums reikia išgirsti save, taip pat artimuosius. Darykite taip, kaip jaučiate, atsižvelkite į artimųjų nuomonę bei pageidavimus.
Skorpionas
Sėkmės metas tęsiasi, aplinkiniai bus jūsų pusėje. Tai padės tvarkant bet kokius reikalus. Vis dėlto raskite laiko ir meilės reikalams.
Šaulys
Darbui ši diena nėra labai tinkama – rytdienai ar kitai savaitei atidėkite itin sunkių uždavinių sprendimą. Tiesa, diena bus palanki teoriškai spręsti problemas.
Ožiaragis
Puiki proga siekti bendradarbiauti, stiprinti partneriškus santykius, tiek dalykinius, tiek santuokinius. Patartina ieškoti naujų sąjungininkų, rėmėjų.
Vandenis
Pirmas impulsas teisingas, tačiau tvarkydami reikalus nesivadovaukite emocijomis, pataupykite jas meilės pasimatymui: jūsų aistros bus įvertintos.
Žuvys
Gera diena: turite nemenkų galimybių įgyti persvarą. Verta pasinaudoti šiuo metu gaunamais pasiūlymais, ypač iš užsieniečių. Tinkamas laikas apmąstyti būsimas keliones.
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 271803 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 43128 parodymų.
Draugaukime facebook'e facebook
Reklama:
WAPLink.eu