Naujienos fiber_new
Foto
Dovydas M-tis
Sukurtos naujienos, pokalbiai ir nuotraukų albumai. :) Norint dalyvauti pokalbiuose būtina registracija, užsiregistruoti galite spustelėje pokalbių nuoroda arba iconėle. :clap: Gerų naujų pažinčių jums linki smsiuko komanda. :inlove:
2020-12-01 - 00:06
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 271803 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 38107 parodymų.
Taisyklės wysiwyg
1. Administracija neatsako už skelbimų informacijos ir turinio tikslumą.
2. Skelbimo tekste draudžiama palikti nuorodas į svetaines, elektroninius paštus, telefonų numerius - šiuos duomenis galite įvesti tik specialiai tam skirtuose laukuose.
3. Skelbimuose negali būti informacijos, draudžiamos ar prieštaraujančios dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams.
4. Skelbimų autoriai yra atsakingi už savo skelbimų turinį.
5. Nuotraukose negali būti pornografinio ar erotinio turinio.
Talpinant draudžiamą ar prieštaraujantį dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams turinį skelbimo talpintojas atsako už savo veiksmus ir jo duomenys gali būti perduoti atitinkamom institucijom.
Draugaukime facebook'e facebook
Horoskopai horizontal_split
Avinas
Prisiminkite ankstesnes pamokas, dažniau pasitarkite su artimaisiais, draugais. Imtis svarbios iniciatyvos, naujo reikalo dar ne laikas, bet tai svarstyti, tam ruoštis, ieškoti bendraminčių, burti komandą tinkama proga.
Tauras
Šiandien netikėtai gali išsipildyti sena svajonė. Jei norite savo troškimu pasidalinti su artimu žmogumi ar šeima, vakare tiktų tai padaryti.
Dvyniai
Puikus metas skaityti ir analizuoti įvairią literatūrą, mokytis, keistis informacija – sužinosite įdomių dalykų. Būsite iškalbingi, sumanūs, apsukrūs, bet ką įtikinsite savo sumanymų pranašumu.
Vėžys
Nuojauta padės suvokti reikalo esmę ir išvengti klaidų. Jums gali būti patikėta slegianti paslaptis ar konfidenciali užduotis. Nevertėtų atskleisti savo ketinimų aplinkiniams ir mylimam žmogui, taip pat aiškintis santykių su antrąja puse.
Liūtas
Venkite greitų, lengvapėdiškų sprendimų. Entuziazmas gali pakenkti tvarkant reikalus, susijusius su dideliais pinigais, investicijomis. Būkite aiškesni, konkretesni bendraudami, jei norite, kad jus teisingai suprastų kolegos, partneriai, klientai.
Mergelė
Neblogas laikas ieškoti geresnės darbo vietos, tiesa, diena netinkama pereiti į kitą darbovietę, taip pat darbo sutarčiai pasirašyti: tai geriau atidėti mėnesio pabaigai.
Svarstyklės
Tinkamas laikas susitikimams su partneriais, žmonėmis, galinčiais pamokyti ir pagelbėti, tik reikėtų labiau prisitaikyti prie situacijos: mažiau piktinkitės ir stebėkitės, jums reikalingi geri patarėjai ir sąjungininkai.
Skorpionas
Labiau pasikliaukite instinktais. Nesinervinkite, jei kas nors nesiseks. Šiuo metu būsite linkę kiek sutirštinti spalvas, tad dažniau nusišypsokite, siekite visur įžvelgti naudą (bent jau slaptą).
Šaulys
Sąlygiškai palanki diena: pavyks su visais susitarti, dėl visko susiderėti. Galite gauti vertingą patarimą, pasiūlymą, sulaukti svarbios konfidencialios informacijos.
Ožiaragis
Nesiimkite ryžtingų veiksmų, jei nepalaiko vadovybė, kolektyvas ar priešinasi šeima (intuicija). Tiks su vadovu aptarti jūsų karjeros, taip pat atlyginimo perspektyvas.
Vandenis
Persilaužimo metas, kai būsite priversti susiimti, parodyti, ką iš tiesų galite, tik ne dabar. Jūsų gyvenime artėja esminio virsmo banga. Šią dieną tikėtini naudingi susitikimai, svarbūs pokalbiai, galintys pakeisti jūsų ateitį.
Žuvys
Ne pats geriausias laikas aktyviai reikštis. Likite šešėlyje ir stebėkite, laukite. Įsiklausykite į nuojautas, stebėkite aplinkos ženklus.
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 271803 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 38107 parodymų.
Draugaukime facebook'e facebook
Reklama:
WAPLink.eu