Naujienos fiber_new
Foto
Dovydas M-tis
Sukurtos naujienos, pokalbiai ir nuotraukų albumai. :) Norint dalyvauti pokalbiuose būtina registracija, užsiregistruoti galite spustelėje pokalbių nuoroda arba iconėle. :clap: Gerų naujų pažinčių jums linki smsiuko komanda. :inlove:
2020-12-01 - 00:06
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 271803 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 63152 parodymų.
Taisyklės wysiwyg
1. Administracija neatsako už skelbimų informacijos ir turinio tikslumą.
2. Skelbimo tekste draudžiama palikti nuorodas į svetaines, elektroninius paštus, telefonų numerius - šiuos duomenis galite įvesti tik specialiai tam skirtuose laukuose.
3. Skelbimuose negali būti informacijos, draudžiamos ar prieštaraujančios dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams.
4. Skelbimų autoriai yra atsakingi už savo skelbimų turinį.
5. Nuotraukose negali būti pornografinio ar erotinio turinio.
Talpinant draudžiamą ar prieštaraujantį dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams turinį skelbimo talpintojas atsako už savo veiksmus ir jo duomenys gali būti perduoti atitinkamom institucijom.
Draugaukime facebook'e facebook
Horoskopai horizontal_split
Avinas
Įtampa neleis teisingai įvertinti situacijos, tad pirmiausia pasistenkite nurimti, o jei to nepavyks, atidėkite svarbaus klausimo priėmimą. Deja, išlikti ramiems šiandien nebus paprasta: nuo pat ryto gali tekti keisti planus, susidurti su įvairiausiais nesmagumais (net moraline prievarta).
Tauras
Galite nusivilti žmogumi, kuriuo tikėjote, kuris buvo jums autoritetas. Tiesa, to nereikėtų garsiai pareikšti ar dėl to nutraukti santykių ir pan. Praėjus kuriam laikui atvėsite ir galbūt suprasite, kad tai jūs patys kažko nesupratote, kad jums svarbus asmuo, jūsų autoritetas iš tiesų buvo teisus.
Dvyniai
Negeras laikas imtis sudėtingų užduočių, veltis į konfliktus, kovą. Tai netikėtų pavojų, nelaukto pralaimėjimo, nenumatytų nuostolių diena. Mažiau planuokite.
Vėžys
Permaininga diena, kai viskas išeina truputį kitaip, nei planuoji. Ir iš tiesų, nors diena ir skirta planams, jie turi būti ganėtinai abstraktūs, bent jau laiko prasme. Mažiau žadėkite, venkite įsipareigoti laikytis griežtų terminų.
Liūtas
Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms, bet ir nesiimkite sunkių darbų, sudėtingų užduočių, su niekuo nesivelkite į ginčus, taip pat niekam nepatikėkite savo paslapčių, pinigų ar atsakingų dokumentų.
Mergelė
Jūs kupini vilčių bei geriausių ketinimų, tačiau dienai baigiantis kantrybė išseks ir antroji pusė ar mylimas asmuo gali tapti jūsų nepasitenkinimo įkaitu. Patartina mažiau bendrauti su tais, kurie jums brangūs: galite netyčia juos nuskriausti.
Svarstyklės
Galite sulaukti netikėtos pagalbos, gerų naujienų, tačiau neskubėkite džiaugtis, nepulkite griebti pasiūlyto uždarbio: tai slidus metas, kai tai, kas iš pažiūros gerai, akimirksniu gali virsti niekam tikusiu reikalu.
Skorpionas
Jokių skubotų išvadų ar žaibiškų veiksmų. Skubius reikalus iš tiesų seksis tvarkyti, tačiau tik tol, kol per daug neužsigriebsite, kol neįsivelsite į ginčus su aplinkiniais.
Šaulys
Sudėtingas metas, kai viskas išeina atvirkščiai. Šiandien tikrai galios taisyklės: „Daug norėsi, mažai gausi“ bei „Viltis – kvailių motina“. Imkitės vienadienių reikalų bei to, kas lengva ir paprasta.
Ožiaragis
Tai įkvėpimo, nepaprastų sumanymų laikas, puiki diena dirbantiems kūrybinį darbą. Bet kuriuo atveju bus svarbu likti nuosaikiems, santūriems: jei į viską reaguosite ramiai, taikiai, diena praeis neblogai.
Vandenis
Būtina atida, užsiimkite tik tuo, kas tikrai svarbu, atidėkite nebūtinus darbus: viskam pritrūks laiko, jėgų, pagaliau dėmesio ir netyčia imsite klysti... O aplinkiniai, lyg to ir telauktų, labai greitai pastebės ar primins jūsų trūkumus, apsirikimus, ir nuo kritikos nebeišsisuksite.
Žuvys
Nemalonumų dažniau kils dėl partnerių, antrosios pusės kaltės, tad geriau svarbius klausimus spręsti patiems. Vargu ar visur ir viską suspėsite darbe: mažiau planuokite ir pasiruoškite, kad būsite visiems labai reikalingi.
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 271803 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 63152 parodymų.
Draugaukime facebook'e facebook
Reklama:
WAPLink.eu