Naujienos fiber_new
Foto
Dovydas M-tis
Sutvarkyti visi SMS žinučių raktažodžiai, toliau galite užsisakinėti iš mūsų paslaugas. :clap:
2021-09-01 - 21:30
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 271803 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 69284 parodymų.
Taisyklės wysiwyg
1. Administracija neatsako už skelbimų informacijos ir turinio tikslumą.
2. Skelbimo tekste draudžiama palikti nuorodas į svetaines, elektroninius paštus, telefonų numerius - šiuos duomenis galite įvesti tik specialiai tam skirtuose laukuose.
3. Skelbimuose negali būti informacijos, draudžiamos ar prieštaraujančios dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams.
4. Skelbimų autoriai yra atsakingi už savo skelbimų turinį.
5. Nuotraukose negali būti pornografinio ar erotinio turinio.
Talpinant draudžiamą ar prieštaraujantį dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams turinį skelbimo talpintojas atsako už savo veiksmus ir jo duomenys gali būti perduoti atitinkamom institucijom.
Draugaukime facebook'e facebook
Horoskopai horizontal_split
Avinas
Nepervertinkite savo jėgų darbe. Niekur neskubėkite. Mažiau rizikuokite, nesitikėkite, kad praslysite. Jokių avantiūrų. Nesistenkite kam nors paaiškinti savo norų, ketinimų, jausmų.
Tauras
Koncentruokitės. Kuo planingiau veikite, atsiribokite nuo nereikalingų darbų. Stenkitės nepervargti ir dėl smulkmenų nesinervinti. Ieškokite sąjungininkų, pagalbininkų.
Dvyniai
Būkite atidūs: galite susikompromituoti. Nepraraskite objektyvumo bei saiko. Tai pagelbės ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Nepriimkite svarbių sprendimų, vėliau jie gali tapti nesėkmių priežastimi.
Vėžys
Pasitikėjimo savimi nestigs, tačiau ne viskas bus taip sklandu, kaip manote. Dairykitės povandeninių uolų. Neskubėkite. Prasideda sudėtingas metas, kai iš jūsų gali būti pareikalauta daugiau, nei galite duoti.
Liūtas
Tapsite lyderiais. Būsite labiau įžvalgūs, drąsūs ir ryžtingi. Tiesa, kol kas neskubėkite priimti atsakingo sprendimo, neskelbite karo. Būsite linkę perlenkti lazdą, nors tai tik audra vandens stiklinėje.
Mergelė
Atėjo laikas sustoti, gerai apsižvalgyti ir viską įvertinti. Jau nebesiveržkite į priekį, nebūkite tikri dėl savo nuomonės teisingumo. Venkite didelės atsakomybės bei dalykinių konfliktų.
Svarstyklės
Keistas laikas, kai neaišku, ko labiau saugotis, svetimų ar savęs. Jūsų pačių nuomonė irgi gali netikėtai pasikeisti, tai bus nenaudinga visiems. Labiau remkitės savo jėgomis.
Skorpionas
Nepervertinkite savo sėkmės. Pasistenkite atsiriboti nuo tuščių rūpesčių ar svarbių reikalų, neprivalomo bendravimo. Vienatvėje mintys taps aiškesnės, nuoseklesnės. Galbūt persvarstysite svarbų savo asmeninio gyvenimo faktą.
Šaulys
Svarbiausia turėtų būti artimųjų norai, interesai. Pamąstykite, ar išties rūpinatės savo šeima, ar tai tik deklaracija? Įvykių neskubinkite, palengva viskas ims spręstis jūsų naudai.
Ožiaragis
Nusišypsokite, nurimkite. Dažniau nusileiskite artimiesiems, antrajai pusei: jūsų nepasitenkinimas perdėtas. Šiuo metu esate kritiški, nepakantūs, dirglūs, gal verta pailsėti?
Vandenis
Aktyviai veiklai netinkamas laikas. Nešvaistykite jėgų kalboms, įtikinėjimams, tuščiai laiką sugaišite, o apčiuopiamų rezultatų nesulauksite. Mažiau žadėkite, venkite su aplinkiniais dalytis savo mintimis, jei nenorite ginčų, nusivylimų.
Žuvys
Dvilypis metas: norai bus dideli, tačiau rezultatai nekokie. Reikalai strigs, tai sunkoka diena, ypač nemalonus, net pavojingas vakaras. Vertėtų atidėti svarbius reikalus kitai savaitei.
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 271803 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 69284 parodymų.
Draugaukime facebook'e facebook