Naujienos fiber_new
Foto
Dovydas M-tis
Sukurtos naujienos, pokalbiai ir nuotraukų albumai. :) Norint dalyvauti pokalbiuose būtina registracija, užsiregistruoti galite spustelėje pokalbių nuoroda arba iconėle. :clap: Gerų naujų pažinčių jums linki smsiuko komanda. :inlove:
2020-12-01 - 00:06
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 271803 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 2250 parodymų.
Taisyklės wysiwyg
1. Administracija neatsako už skelbimų informacijos ir turinio tikslumą.
2. Skelbimo tekste draudžiama palikti nuorodas į svetaines, elektroninius paštus, telefonų numerius - šiuos duomenis galite įvesti tik specialiai tam skirtuose laukuose.
3. Skelbimuose negali būti informacijos, draudžiamos ar prieštaraujančios dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams.
4. Skelbimų autoriai yra atsakingi už savo skelbimų turinį.
5. Nuotraukose negali būti pornografinio ar erotinio turinio.
Talpinant draudžiamą ar prieštaraujantį dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams turinį skelbimo talpintojas atsako už savo veiksmus ir jo duomenys gali būti perduoti atitinkamom institucijom.
Draugaukime facebook'e facebook
Horoskopai horizontal_split
Avinas
Galite gauti intriguojančių pasiūlymų dėl tolimos kelionės ar net gyvenimo užsienyje, tačiau dabar nepriimkite sprendimų: jums reikia laiko viską ramiai apsvarstyti.
Tauras
Dėl jums nežinomų priežasčių ar padedant slaptiems užtarėjams galimi naudingi pokyčiai. Labiau pasiseks tiems, kurie užsitikrins kolektyvo palankumą. Spręskite sudėtingas problemas.
Dvyniai
Nors diena sėkminga, įtampą jausite nemenką. Gali apimti prieštaringi jausmai, norai. Labai nesiblaškykite, ankstesnių ketinimų keisti neskubėkite. Galbūt reikia išlaukti? Suskubkite sutvarkyti kuo daugiau svarbių reikalų.
Vėžys
Lemtingi bus susitikimai, išgirsti žodžiai, gauti pasiūlymai, patarimai. Imsite daug ką kitaip suprasti, matyti. Niekur nesiveržkite, pajuskite, ką jums diktuoja gyvenimas.
Liūtas
Įspūdingas metas: galima priimti svarbius sprendimus, susijusius su veikla bei šeima, taip pat gyvenamąja vieta (galbūt suvoksite, kad reikia viską keisti, kraustytis kitur).
Mergelė
Keista diena: kai jausitės teisūs, aplinkiniai tai neigs, bet jei abejosite savo sugebėjimais, sulauksite palaikymo... Vis dėlto jums nuotaiką sugadinti bus sunku ir būsite kupini geriausių nuojautų, meilės.
Svarstyklės
Galite apie save sužinoti itin svarbių dalykų. Geras metas darbams sisteminti: bus šviesi galva, džiugi nuotaika. Aplinkiniai noriai su jumis bendraus, sieks padėti, veikti kartu.
Skorpionas
Savo nuomonės reikšti, iniciatyvos demonstruoti nederėtų, sėkmė lydės tuomet, kai paisysite šeimos nuomonės bei interesų, tad būkite kuklesni, kantresni, siekite prisiderinti, pirmi nusileisti.
Šaulys
Nevaržykite savęs, tai džiaugsmo, kūrybinės sėkmės, taip pat meilės diena. Kad ir ko imsitės, tai suteiks pasitenkinimą, naudą.
Ožiaragis
Pasistenkite šią dieną praleisti kuo ramiau ir paprasčiau. Sutelkite jėgas svarbiems darbams atlikti, neįvykdytiems pažadams.
Vandenis
Verta pakovoti už teisybę, bet neverta dėl jos ginčytis. Rinkitės dalykinius partnerius, aptarinėkite su dabartiniais veiklos plėtimo perspektyvas. Tiesa, nepersidirbkite, mokėkite atsiriboti nuo neprivalomų, antraeilių darbų.
Žuvys
Kad būtumėte stipresni kritišką akimirką, nesipykite su tais, kurie jus remia ir myli, ir pasistenkite stiprinti ryšius su sąjungininkais, bendraminčiais bei antrąja puse.
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 271803 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 2250 parodymų.
Draugaukime facebook'e facebook
Reklama:
WAPLink.eu