Naujienos fiber_new
Foto
Dovydas M-tis
Sutvarkyti visi SMS žinučių raktažodžiai, toliau galite užsisakinėti iš mūsų paslaugas. :clap:
2021-09-01 - 21:30
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 271803 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 116458 parodymų.
Taisyklės wysiwyg
1. Administracija neatsako už skelbimų informacijos ir turinio tikslumą.
2. Skelbimo tekste draudžiama palikti nuorodas į svetaines, elektroninius paštus, telefonų numerius - šiuos duomenis galite įvesti tik specialiai tam skirtuose laukuose.
3. Skelbimuose negali būti informacijos, draudžiamos ar prieštaraujančios dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams.
4. Skelbimų autoriai yra atsakingi už savo skelbimų turinį.
5. Nuotraukose negali būti pornografinio ar erotinio turinio.
Talpinant draudžiamą ar prieštaraujantį dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams turinį skelbimo talpintojas atsako už savo veiksmus ir jo duomenys gali būti perduoti atitinkamom institucijom.
Draugaukime facebook'e facebook
Horoskopai horizontal_split
Avinas
Nepasiduokite liūdesiui: būsite linkę prisigalvoti kvailų nesąmonių. Nieko sunkaus ir nemalonaus nesiimkite, nieko naujo nepradėkite ir nebendraukite su tais, kurių nemėgstate.
Tauras
Būsite ganėtinai energingi ir savimi pasitikintys, tiesa, ne visada ten, kur reikia ir kada reikia... Gali tekti pakovoti už save, iš naujo įrodinėti savo privalumus, protą bei sugebėjimus.
Dvyniai
Jūsų ramybę bei gerą nuotaiką gali sutrikdyti neplanuoti rūpesčiai, netikėti nuostoliai, tad labiau gilinkitės į reikalo esmę, aiškinkitės visas aplinkybes, studijuokite subtilybes: jūsų nuomonė gali pasikeisti sužinojus naujas aplinkybes.
Vėžys
Nebus lengva bendrauti su tais, kurių nemėgstate: galite neiškentę į akis išrėžti visą teisybę (nors giliai viduje labai norėsite būti santūrūs ir diplomatiški). Jei reikia susitikti su kokiu nors biurokratu ar pasikalbėti su vadovu, tam geriausias laikas prieš pietus.
Liūtas
Iki pietų pasyvus metas, niekur neskubėkite, mažiau jaudinkitės. Nesivelkite į šeimyninius barnius ir nespręskite sudėtingų problemų. Kelionėms irgi nepalankus metas.
Mergelė
Iki pietų neblogas metas, tiesa, visai netinkamas avantiūroms ar kitokiems rizikingiems veiksmams. Netinkamas laikas pamokslauti savo vaikams, dabar bus kaip žirniai į sieną. Būkite atlaidesni mylimam žmogui.
Svarstyklės
Galite suprasti svarbių dalykų, išgirsti vertingos informacijos, naudingų patarimų. Ieškokite senų klaidų, dabar jos bus aiškiai matomos ir pasiduos taisymui. Ypač antrąją dienos pusę bus svarbu nepersidirbti, dažniau ilsėtis.
Skorpionas
Jei pamėginsite į situaciją pažvelgti iš priešingos pusės, netyčia galite rasti tiesą, išeitį. Stenkitės likti objektyvūs ir palankūs, pakantūs mylimam žmogui, antrajai pusei.
Šaulys
Pirmoji dienos pusė iki pietų itin sudėtinga: galite jausti įtampą, nerimą, kurį nugalėti nebus paprasta, tad aplinkybes būsite linkę dramatizuoti. Nieko nedarykite įniršę ar kerštaudami, nes galite padaryti rimtų klaidų.
Ožiaragis
Būkite saikingi, kuklūs, nebijokite laikinų pralaimėjimų, ieškokite kompromisų ir nesivelkite į konkurencinę kovą, kitaip jums svarbus reikalas gali nukentėti dėl per didelių užmojų. Šalia jūsų aplinkiniai jausis saugiau ir ramiau.
Vandenis
Įtemptas metas, bus svarbu nereaguoti į provokacijas, viską spręsti geruoju, taikiai (ypač su vadovybe, viršesniais asmenimis). Kita vertus, tai tinkamas laikas pasakyti „ne“ jums atsibodusiam asmeniui, atsisakyti nereikalingo reikalo ar pareigų.
Žuvys
Pirmoji dienos pusė kiek palankesnė, netikėtai gali atsirasti palankių aplinkybių, tik mokėkite jomis pasinaudoti. Į pagalbą ateis ir draugai. Vėlesniam metui nieko svarbaus neatidėkite.
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 271803 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 116458 parodymų.
Draugaukime facebook'e facebook
Reklama:
WAPLink.eu